Vezmime DPH milionárom!

Autor: Stanislav Mičev | 23.11.2019 o 9:52 | (upravené 23.11.2019 o 10:02) Karma článku: 1,08 | Prečítané:  332x

Kým bežní ľudia a poctiví podnikatelia drú, aby zarobili na svoje základné životné potreby a udržali sa ako tak nad vodou, vyvoleným zbohatlíkom stačí dobrý firemný ekonóm a možno správny kontakt na daňovom úrade na to, aby mu do

Vďaka DPH nás dokázal okradnúť Bašternák zhruba o dva milióny eur. Sedí za to v base.  Podľa informácií daňového úradu sa vraj cez DPH snažila neoprávnene obohatiť aj firma, ktorá je prepojená na bývalého prezidenta Andreja Kisku.

Viditeľne tak DPH niektorí používajú na neoprávnené obohacovanie na náš úkor. Kým bežní ľudia a poctiví podnikatelia drú, aby zarobili na svoje základné životné potreby a udržali sa ako tak nad vodou, vyvoleným zbohatlíkom stačí dobrý firemný ekonóm a možno správny kontakt na daňovom úrade na to, aby mu do vrecka pritiekli milióny. Je to bohapusté rozkrádanie štátu a ten sa na to len nečinne pozerá.

Nemusíme byť ekonómovia, aby nám bolo jasné, že to niekomu vyhovuje. Položme si otázku: Komu? Vám priatelia? Bežným ľuďom, ktorí keď sa, nedajboh, oneskoríte s nejakým papierom na niektorý úrad, už s tým máte problémy? Vám určite nie. Vyhovuje to milionárom, ktorí vedia na vratkách DPH roztočiť také vysoké sumy, za ktoré im táto zlodejina už stojí.

Celkové straty na DPH nás stoja ročne 2,4 mld . Nás, áno. Vás, mňa, moju rodinu, vašu, vašu matku, otca, deti. Všetkých nás. Pretože - to sú naše peniaze. To sú presne tie dve miliardy, vďaka ktorým by ste, ak ste napríklad dôchodca, mohli mať asi o polovicu vyšší dôchodok. Toto nie je utópia, toto je realita! Nestojí vám táto informácia za to, aby ste sa zdvihli a šli do urny hodiť hlas za stranu Solidarita – Hnutie pracujúcej chudoby, ktorá tento podvod na vás zastaví a tie peniaze nepošle do vreciek milionárov ale vám? Určite stojí! To je predsa niekoľko stoviek eur mesačne!

Vy nemáte na lieky, vy nemáte na svoje základné životné potreby a vy dovolíte poslať svoje peniaze milionárom, ktorí vás vedome okrádajú? My sme sa rozhodli s týmito ľuďmi zatočiť. Postaviť sa politikom, ktorí sa doteraz tvárili, že sú tu pre nás. A my sme im to verili. Viditeľne sú tu však pre všetkých „bašternákov“, „kočnerovcov“ a nie pre nás! O nás im vôbec nejde!

Máme mechanizmus na zastavenie tohto kradnutia našich peňazí. Je jednoduchý. Zrušíme firemným platcom medzifiremné účtovanie DPH. Presne tú časť v celom procese, ktorá má najväčšie slabiny. A vďaka tomu presekneme chápadlá podvodníkov a zastavíme ich obohacovanie.

Čítajte o tom viac v blogoch mojich kolegov, sledujte nás na fanpage  Solidarita –hnutie pracujúcej chudoby. Verte nám, že je tu aj slušná ľavica, ktorá ide do boja za vás, aby vám bolo lepšie, lebo sa už na to, čo sa tu deje, nemôžeme pozerať. Dajte nám svoj hlas, pomôžte nám zastaviť toto rozkrádanie a vrátiť dôstojnosť našim občanom.

 

Váš

Stano Mičev

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Potrebovali ísť k blízkym a nepustili ich. Neboli privilegovaní ako Kollár

Nemocnice väčšinou púšťajú príbuzných k zomierajúcim.

Stĺpček Petra Schutza

Návštevy Kollára v nemocnici volajú po demisii

V druhom slede kandidátov na politický koniec sa tlačia glosátori.


Už ste čítali?